Seveceğiniz 30 Şık Banyo Modelleri

Dekor 346

Her mekanın en temel ihtiyacı olan banyolar, seçilecek malzemeler ve dokular ile çok farklı ve modern şekillerde tasarlanabilir. Banyo modelleri konusunda sınırsız şekilde tasarım oluşturmak ve uygulamak mümkün. Banyo tasarımı, diğer mekanlara göre daha ayrıcalıklı ve zor bir konudur. Banyoların içerisinde kullanılacak malzemeleri suya dayanıklı seçerken aynı zamanda görselliğe de hitap etmesini sağlamak gerekir. Bu anlamda hem işlevselliği hem de görünümü ile herkese hitap edecek banyo örneklerini mutlaka inceleyin. Her tarza ve ihtiyaca uygun bir banyo tasarımı mutlaka bulunacaktır. Farklı banyolar içerisinde her mekana göre de bir tasarım seçmek mümkündür.

Banyo Modelleri

1. Minimalist Banyo Sevenlere Özel Bir Örnek

Banyo mekanları son dönemlerde daha çok minimalist şekilde tasarlanıyor. Bu örnek de ilham almak için oldukça uygun. Malzemelerin sade ve işlevsel öncelikli olacak şekilde seçilmesi gerekir.

2. Küçük Banyolar İçin Pratik Tasarımlar

Küçük banyoları tasarlamak ve malzeme seçmek her zaman zordur. Ancak örnekteki detaylara göre kararlar verebilir ve seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

3. Siyah ve Ahşap 4. Şık ve Klasik 5. Koyu Renkli 6. Gri Rengi 7. Füme 8. Geniş Banyoları 9. Farklı Renkler 10. Klasik Banyo 11. Farklı ve Desenli 12. Fayans Kullanımı 13. Mermer ile 14. Ahşap 15. Minimalist 16. Etnik Tasarımlar 17. Yaşam Alanı 18. Ahşap Kullanımı 19. Ahşap Banyolar 20. Avrupa Tasarımı 21. Organik 22. İnce Tasarımlar 23. Kalabalık Aile 24. Çamaşır Alanı 25. Depolama Alanı 26. Şık, Ufak 27. Ferah ve Geniş 28. Dikkat Çekici 29. Özgün 30. Farklı

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..