Mutfak Tadilatı Ne Kadara Mal Olur Fiyatları Nelerdir? | Evde Mimar

Dekor 75

Mutfak tadilatı yaptırmadan önce elbette ki bütçemizi doğru organize etmemiz gerekir. Fakat ne kadar bir bütçeyi organize edeceğimizi bilmek de bazen zor olabiliyor. Biz de bu içeriğimizde sizlere mutfak tadilatı ne kadara mal olur, komple mutfak tadilatı fiyatları ne kadardır, merak edilen bu sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Mutfak Tadilatı Fiyatlandırma Süreçleri

Mutfak tadilatı uygulamalarının doğru şekilde fiyatlandırılması için elbette ki önce keşif yapılması gerekir. Keşif yapımının ardından müşterinin istekleri de göz önünde bulundurularak tadilat fiyatlandırılır. Bu süreçte seçilen modellerden istenilen uygulamaların biçimine kadar pek çok nokta en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek organize edilir. İç mimar, usta ve ev sahibi ile birlikte yürütülen bu süreç için de 3 öğenin de tam olarak doğru şekilde yürütülmesi büyük önem taşımaktadır.

Ortalama Olarak Komple Mutfak Tadilatı Fiyatları-Maliyeti

Komple mutfağı yeni baştan yaratmak için öncelikle dolaplar, duvarlar ve mutfak tezgahları yeniden dizayn edilir. Bu öğelerin en baştan yapılması sırasında seçilecek modellerin fiyatlar da etkili bir rol oynadığı düşünülse de ortalama olarak komple mutfak tadilatı fiyatları verilebilir.

Mutfak Tadilatı Fiyatları
Sıradan
Ortalama
Lüks

İç Mimari Çizim+Tadilat
7.000 – 15.000 TL
15.000 – 25.000 TL
25.000 – 40.000 TL

Duvar+Boya+Tezgah
5.000 – 10.000 TL
12.000 – 18.000 TL
18.000 – 30.000 TL

Mutfak Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Mutfak tadilatının kaç gün süreceği elbette ki tadilat içerisinde neler yapıldığına, ne gibi işlemlerin gerçekleşeceğine göre değişir. Ortalama sürelerin ise tablo biçiminde size aktarmanın daha doğru olacağını düşünüyoruz.

Mutfak Tadilatı Süresi
Sıradan
Ortalama
Lüks

Komple mutfak tadilatı
10-15 gün
15-30 gün
15-40 gün

Başarılı Tadilat Örnekleri

Tadilat yapıldıktan sonra evlerin her biri büyük bir değişime uğrar. Bu değişimleri görmek de biz ev sahipleri için güzel ilham kaynakları olacaktır. Bu noktada bizler de Evde Mimar olarak özellikle mutfak tadilatı ile ilgili öncesi ve sonrası resimleri sizler için derleyerek tadilat noktasında başarılı olan çalışmaları sizlere aktarmaya çalıştık.

Öncesi ve Sonrası Mutfak Tadilatı Örnekleri

Öncesi ve sonrası tadilat örnekleri incelemek çok daha iyi bir ilham olmaktadır. Özellikle küçük yerlerin de harika olacağı yönündeki görseller çok güzel olacaktır. Biz de sizler için dünyanın dört bir yanından öncesi ve sonrası mutfak tadilatı örnekleri derlemesi yaptık.

oncesisonrasimutfaktadilati

oncesisonrasimutfakyenilemesi

oncesisonrasimutfak

oncevesonratadilat

amerikanmutfaktadilatornek

amerikanmutfkadekorasyonu

guzelmutfaklar

mutfaktadilatiornek

mutfaktadilatiornekleri

mutfaktadilativedekorasyonu

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..