Moda Tutkunları İçin En İyi 10 Giyinme Odası Tasarımı

Dekor 54

Alışveriş tutkunu herkes evinde bir giyinme odası hayal eder. Tüm kıyafetlerin aksesuarların, çantaların ve ayakkabıların düzenli bir şekilde durabildiği ve ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla gidip kombinler yapabileceğiniz bir için yeterli alana sahip bir eviniz varsa çok şanslısınız demektir. İşte hem evinize hem de sizin tarzınıza uygun olabilecek en iyi 10 giyinme odası tasarımı.

СТУДИЯ ДИЗАЙНА ИНТЕРЬЕРА РУСЛАНА И МАРИИ ГРИН / Homify.com.tr

 

Giyinme odalarının en önemli kısmı hiç kuşkusuz dolaplar. Tüm eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz dolaplara sahip bir giyinme odası tasarımı en kullanışlı tasarımlar arasında yer alıyor.

 

4T1A69274T1A6927KERİM ÇARMIKLI İÇ MİMARLIK / Homify.com.tr

 

Minimal tarzdan ödün vermeyen ve yalnızca amaca hizmet eden bir tasarımı istiyorsanız farklı bölmelere sahip boydan boya dolaplarla kaplanmış minimal tarzda bir oda sizin için ideal olabilir.

26MLA_AppartHotel_424_MélanieLallemand_r2_HD26MLA_AppartHotel_424_MélanieLallemand_r2_HDMELANIE LALLEMAND ARCHITECTURES / Homify.com.tr

 

Her giyinme odası büyük olmalı diye bir kural yok. Evinizdeki küçük bir odayı giyinme odası yapmak isterseniz de bunu başarıyla yerine getirebilecek giyinme odası tasarımları mevcut.

 

112112DETAYPLUS MOBİLYA / Homify.com.tr

 

Alışveriş tutkunuysanız kıyafetlerinizi düzenleme konusunda da takıntılı olabilirsiniz. Bunun için geniş dolaplar ve sayısız raflara sahip giyinme odaları düzenli görünmesi için ideal olabilir.

De_Life10De_Life10ÇAĞRI AYTAŞ İÇ MİMARLIK / Homify.com.tr

 

Eğer geniş bir yatak odanız varsa bir bölümünü giyinme odası yapma şansına da sahipsiniz demektir. Cam bölmelerden oluşan ve şık dolaplarla son derece minimal bir tarza sahip olan bu şekilde bir giyinme odası tasarımı ile hem odanız hem de kıyafetleriniz düzene kavuşabilir.

 

IMG_6658IMG_6658KERİM ÇARMIKLI İÇ MİMARLIK / Homify.com.tr

 

Yine cam bölmelerden oluşan ve kıyafetlerini renklerine, tarzlarına ve hatta modellerine göre ayırmak isteyenler için ayrıntılı bir giyinme odası tasarımı harika bir fikir olabilir.

 

kiz-cocuk-odasi-beatris-aret-marancioglu-rev-4kiz-cocuk-odasi-beatris-aret-marancioglu-rev-4BWORKS / Homify.com.tr

 

Göz önünde çok fazla eşya barındırmak istemeyenler için son derece düzenli görünen bu tarz bir tasarımı harika bir alternatif olabilir. Kıyafetlerinizi dolaplar ve bölmelerde saklarken, o hafta giyeceğiniz ya da yeni aldığınız kıyafetleri askı bölümünde sergileyebilirsiniz.

ov_gar1_V01ov_gar1_V01RASH STUDIO / Homify.com.tr

 

 

Küçük bir odayı şık bir giyinme odasına çevirmek isteyenler için harika bir tasarım olan bu giyinme odası da düzen meraklıları için son derece ideal görünüyor.

 

022_-_womens_paradies_01022_-_womens_paradies_01WHO CARES?! DESİGN / Homify.com.tr

 

Her alışveriş sonrası eve koşar adımlarla giderek aldıklarınızı giyinme odanıza yerleştirmek isteyebileceğiniz bir tasarım. Kıyafet, çanta ve ayakkabılar için farklı dolapları bulunan ve şık tasarımıyla da göz alıcı görünen bu tarz bir giyinme odası alışveriş tutkunlarının yüzünü güldürebilir.

IMG_3733IMG_3733KERİM ÇARMIKLI İÇ MİMARLIK / Homify.com.tr

 

Dolap yerine duvarlarla ayrılmış bölmelerden oluşan bu giyinme odası da kıyafet düzenleme ve aradığını bulma konusunda sizi rahatlatacak bir tasarıma sahip giyinme odalarından biri. Beyaz teması ve orta kısımda bulunan aksesuar dolabı ile hemen her eşyanızı sığdırabileceğiniz bir oda.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..