Limon Sarısı Duvar Boyası Örnekleri ve Uyumlu Renkler | Evde Mimar

Dekor 83

Limon sarısı rengi insana mutluluk verir ve daha enerjik hissetmesini sağlar. Bu renk insanlara daha çok yaz mevsimini anımsatır ve ferahlık hissi verir. Limon sarısı rengi duvar boyasını evlerinizde doğru kombinler yaparak kullandığınızda size çok iyi hissettiren, sizi mutlu eden yaşam alanları oluşturmanız mümkün. Biz de bu içeriğimizde sizi mutlu edecek, enerjik hissettirecek evler yaratmak için limon sarısı rengi duvar boyasının nerelerde nasıl kullanılması gerektiğini ve hangi renkler ile birlikte kullanıldığında istediğiniz ortamı yaratabileceğinizi size anlatmaya çalışacağız. Hadi başlayalım ????

Limon Sarısı Duvar Boyası Renginin Uyumlu Olduğu Renkler

Limon sarısı rengini turuncu, petrol yeşili, beyaz ve turkuaz rengiyle kombinleyebilirsiniz.  Limon sarısı rengini siyah ile kullanmak da tercih ediliyor ama bir odanızda sadece limon sarısı ve siyah renklerini kullanmanız hem çok göz yorar hem de psikolojik olarak yorulmanıza sebep olabilir. Bu iki renk genellikle tehlikeli bir durum oluşmadan önce uyarı olarak kullanılan renklerdir. Limon sarısı rengi duvar boyası birlikte kullanıldığı renklerle çok farklı sonuçlar ortaya çıkarabilir. Limon sarısı ile somon rengini birlikte kullandığınızda ise hem enerjik hem de naif bir ortam yaratabilirsiniz. Eğer limon sarısı rengi duvar boyasını evinizde kullanmak ve dekorasyon önerileri almak isterseniz iç mimarlarımızla iletişime geçip online keşif desteği alabilirsiniz.

limonsarisiturkuaz

limonsarisibeyaz

limonsarisipetrolyesili

limonsarisituruncu

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..