Kilim Mobilya 2019 Oturma Grubu Modelleri

Dekor 68

Kilim mobilya yılladır ürettiği mobilyalarda renk, desen ve modellerde fark yaratmaktadır. Her bir model itinalı ve işlevsel bir biçimde tasarlanmış ve aynı kalitededir. Yıllardır evlerimizde gönül rahatlığı ile kullandığımız kilim mobilya 2017 oturma gurubu modelleri yine çok rahat edeceğiniz konforda tasarlanmıŞtır. Kilim mobilya, müşteri memnuniyeti ilkesi bünyesinde herkesin zevkini ve tarzını düşünmekte, her kesime ve bütçeye hitap eden kaliteli ve sağlam mobilyalar üretmektedir.

Evlerinizi konfor ve şıklıkla buluşturmak isterseniz, sizde kilim mobilya 2017 oturma grubu modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve itinalı çalışma ile uzman kişiler tarafından tasarlanan kilim mobilya, her sezon en yeni teknolojiyi kullanarak daha iyiyi müşterileri ile buluşturmak için çaba sarf etmektedir.

Kilim mobilya oturma grubu çeşitleri arasında en çok beğenilenler poly delüks, buca oturma odası grubu, gamze plus delüks, serace delüks, seda delüks, fiesta delüks, inci ve didim maxsi oturma gruplarıdır. Kilim mobilya oturma grubu dışında aynı kalitede berjer, köşe takımları ve kanepeler de üretmektedir.

Oturma odası için tercih ettiğiniz kilim mobilya oturma grubu fiyatları, beğendiğiniz ürünün cinsine, modeline ve yapım aşamasına göre değişiklik göstermektedir. Çok farklı renk, desen ve modele sahip olan oturma grupları arasında zigana delüks takım 2999 TL’den başlamaktadır. Fiaesta delüks 3699 TL, gamze puls delüks 3790 TL’den satışa sunulmaktadır. Herkesin evinde görmek isteyeceği modellere bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz.

2016-2017-kilim-mobilya-salon-takimlari-ve-fiyatlari-5990-tl

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..