Evinizi Güzelleştiren Tavan Duvar Kağıdı Modelleri ve Uygulama Örnekleri | Evde Mimar

Dekor 81

Değişen dönemler ile değişen moda anlayışı evimizde de belli dönemlerde dekorasyonumuza yansımıştır. Evde kullanılan renklerden tutun da mobilyaların şekline hatta kullanılan aksesuarlar bile geçen zaman içerisinde bir çok değişim yaşamış, farklı farklı beğeniler, tasarımlar ortaya çıkmıştır. Gelin görün ki evlerimizde geçmişten günümüze değişmeyen tek şey beyaz tavanlarımız olmuştur. Aslında kafamızı kaldırıp baktığımızda evin en boş kalan yeridir tavanlarımız. Doldurmak için ise tutup da bir tablo asamayız oraya peki neler yapılabiliriz. İşte  bu yazımızda size evinizi güzelleştirecek tavan duvar kağıt modellerinden  ve  uygulama örneklerinden bahsedeceğiz. Gözünüze boş gelen tavanlarınızı duvar kağıtları ile doldurularak modern aynı zamanda bulunduğu odayı tavan ile bir bütünleyerek  göze hitap eden bir alan yaratmış olacakasınız.

3D Tavan Duvar Kağıt Modelleri

Üç boyutlu duvar kağıtları son zamanlarda fazlasıyla dikkat çeken yenilikçi duvar kağıtlarından biridir. Son derece heyecan verici tasarımlarıyla bulunduğu odayı daha canlı ve hareketli bir ortama çeviren üç boyutlu duvar kağıtları ile daha modern görünümü fazlasıyla ön plana çıkaran yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

3Dtavanduvarkagitlari

3D Tavan Duvar Kağıtları

3Dtavanduvarkagitlari

3Dtavanduvarkagitlari

3Dtavanduvarkagitlari

3Dtavanduvarkagitlari

3Dtavanduvarkagitlari

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..