Dekorasyonda Beyaz Ve Altın Rengi İkilisi

Dekor 44

 

Dekorasyonda beyaz ve altın rengi ikilisi yaz mevsimiyle birlikte ev dekorasyonunda fazlasıyla öne çıkmaktadır. Yaz sıcaklarında hem sade ve şık hem de fresh bir dekorasyon imkanı sunan beyaz renk, tüm dekorasyon trendlerinde kullanılan ortak bir renk olduğu için en çok tercih edilen dekorasyon renkleri arasındadır. Yaz sezonunda beyazın yanına en çok yakışan ve fazlasıyla tercih edilen altın renginin kullanıldığı yerleri ve beyaz renk ile birlikteliğinde ortaya çıkan sonucu bilmek ister misiniz?

Beyaz renkte dekore edilen ev dekorasyonunda amaç zarif, sade ve şık bir dekorasyondur. Beyaz rengin bu algısını güçlendirmesi için yardımcı olacak en trend renk ise altın rengidir. Altın rengini beyaz ile birlikte kullanarak modern ve tren bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Gelin şimdi beyaz renk ve altın renginin birlikte kullanıldığı dekorasyon fikirlerini inceleyelim…

Aksesuarlardaki Altın Rengi Zarafeti

Dekorasyonda altın rengi her zaman zenginliği ve lüksü çağrıştırır. Bu nedenle zarif, sade ve modern bir dekorasyon için beyazın hakim olduğu bir dekorasyonda altın renginde küçük dokunuşlar yapmak doğru bir tercih olacaktır. Mesela çekmece tutacakları, raf ve masa ayakları gibi bölümleri altın renginde seçebilirsiniz. Ayrıca dikkatlice belirlenmiş bölümlere altın rengi aksesuarlar yerleştirebilirsiniz.

Beyaz ve altın renginin beraberliğini hem ekolojik hem de doğal bir dekorasyon tarzı ile bütünleştirmek isteyenlere yardımcı üçüncü renk ise ahşap rengidir. Ahşap rengi mobilyalar, dekoratif parçalar ve aksesuarlar beyaz rengin modern çizgisini ve altın renginin ihtişamını dengelemek için kullanılabilecek en ideal renktir. Sizde ev dekorasyonunda ihtişamı, modernliği, zarafeti ve şıklığı bir arada yaşamak istiyorsanız, beyaz ve altın rengi birlikteliği ile evlerinizi daha zevkli, modern ve zengin yaşam alanlarına çevirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..