Çok Acayip Salon Dekorasyon Örnekleri

Dekor 236

Dekorasyon konusunda herkesin farklı beğenileri farklı tarzı ve farklı tercihleri vardır. Bazısı spor takılır, bu onun için olmazsa olmaz tarzdır, bazısı klasik dekorasyon tarzını benimser bazısı da modern dekorasyon tarzını. Ancak bir kesim var ki hep acayiplik ve sıra dışılık peşinde. Bugün acayip dekorasyonu benimseyenler için çok acayip salon dekorasyon örnekleri hakkında fikirler paylaşacağız.

 

Böyle bir salonunuz olsun istiyorsanız bu koltuk takımı modeli tam size göre, farklı tasarımı oldukça da şık duruyor. 

Benim dekorasyon tarzım bütün dekorasyon tarzlarının dışında olmalı diyorsanız, böyle bir salon dekore etmeye ne dersiniz? Üstelik günümüzde siyah ile kırmızı da hayır denilemeyecek dekorasyon rengi iken.

Bu acayip ve sıra dışı salon takımı ile farklı bir salon dizayn edebilir, üstelik istediğinizde salonunuzun şeklinde de  kolay değişimler yapabilirsiniz.

Benim salonumun dizaynı hem şık, hem abartılı, hem modern, hem acayip hemde modern olacak diyorsanız bu tasarım tam da sizin salonunuza göre.

Küçük bir salonda odak noktası bol ve farklı bir dekorasyon.

Böyle bir salona ne dersiniz?

Salonunuzda böyle bire koltuk takımını denemeye var mısınız?

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..