Çakıl Taşları İle Yapılmış Sanat Eseri Tablolar

Dekor 34

Çakıl taşları; çocukken oyunlar oynadığımız, su kenarlarında su üzerinde sektirmeye çalıştığımız anılar olarak hep hatıralarımız süsler. Son yıllarda çakıl taşları ev dekorasyonu için aranan bir ürün olmaya başladı. Suyun verdiği doğal şekilleri ile evlerin bahçe, balkon, teras gibi dış alanları ve salon, banyo, antre gibi iç alanlarında da çok farklı dekorasyon ürünleri olarak kullanılmaya olanak sağlıyor.

Dış alanlarda doğal taş yollar olarak kullanılan çakıl taşları evlerin için taş paspas, atlık, tablo ve saksı bir çok farklı ev aksesuarı yapımında kendin yap fikirleri için ilham veriyor. Çakıl taşları ile yapılan bu tablolar sanat eseri gibi güzellikleri ile bizi etkisi altına alıyor. Bu ürünlerin tasarımcısı olan Sharon Nowlan bu ürünleri farklı platformlar üzerinden satışını da yapmakta. Birbirinden güzel tasarımlara sahip  tablolar çakıl taşları ile bazen bir kuş, bazen bir köpek, bazende mutlu bir çift olarak tasarlamış.

Tasarımcı bu ürünlerinde taşların doğal şekillerinde de faydalanırken küçük çizimler ve farklı malzemeler ile hayal gücümüzün sınırlarını zorlayarak ortaya bu örnekte olduğu gibi sıra dışı bir tasarım çıkartmakta. Sizde doğada bulacağınız bunun gibi doğal malzemeler ile evde hayal gücünüzün de yardımı ile farklı tablolar yapabilirsiniz.

Çakıl taşları ile sevdiklerinizi mutlu edecek, sizin tarafınızdan yapılmış ve çakıl taşları ile çift olarak tasvir edildiğiniz buna benzer bir örnek hediye ile özel günlerinizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. El beceriniz yok ise tasarımcının kendi ürünlerini de satın alma imkanına sahipsiniz. Sharon nowlan kendi Etsy mağazası olan Pebble Art üzerinden bu ürünlerin satışını yapmakta kendisi ile iletişime geçip size özel bir tablo tasarlamasını dahi isteyebilirsiniz.

 

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..