Beyaz Renk ile Dikkat Çekici Ev Dekorasyon Fikirleri

Dekor 48

Beyaz renk, ev dekorasyonunda en çok tercih edilen renklerden biridir. Ortama huzur ve ferahlık katar. Özellikle daha sık tercih edilir. Beyaz renk ağırlıklı evlerin dekore edilmesi aslında gayet kolaydır.

Beyaz renk koltuk takımı ve mobilyalar. Beyaz renk koltuk takımı ve mobilyalar.

Beyaz rengin tek bir kötü yanı varsa o da çabuk kirlenmesidir. ???? Haliyle en açık renk olduğu için özellikle mobilyaları dikkatli kullanmak lazım. Yine de kirden yana çok endişeniz varsa kırık beyaz gibi renkleri de kullanabilirsiniz. Bu renk kiri daha az belirgin kılar.

Beyaz renk hemen hemen tüm mobilya ve aksesuarlarda kullanılmışBeyaz renk hemen hemen tüm mobilya ve aksesuarlarda kullanılmış

Beyaz rengi kullanmaya duvarlardan ve zeminden başlayabilirsiniz. Bu mekana oldukça ferah ve temiz bir görünüm katar. Mobilyaları da beyaz tercih edebilirsiniz.

Kahve taban ile ortama hareketlilik getirilmişKahve taban ile ortama hareketlilik getirilmiş

 

Fakat odanızın hastane ortamı gibi olmasını istemiyorsanız beyazın yanında ufak da olsa başka renkler de kullanmalısınız.

Koya taban ve tezgahın üzerine renkli bitkiler ile beyaz harmanlanmış. Koya taban ve tezgahın üzerine renkli bitkiler ile beyaz harmanlanmış.

Beyaz ile uyumlu olan birçok renk var. Örneğin şu sıralar oldukça sık kullanılan altın rengi… Beyaz bir koltuk takımınız varsa koltuğun yastıklarını altın rengi kullanabilirsiniz. Ya da orta sehpayı altın detaylı seçmek, duvardaki sıradan bir fotoğraf çerçevesinin bile altın rengi olması ortamdaki beyaz renkten kaynaklanan soğukluğu yumuşatır. Dekorasyonda Beyaz ve Altın Rengi ikilisi uyumlu bir çift gibidir ????

beyaz ve altın rengi

Beyaz renk ile uyumlu bir başka renk ise siyahtır. Siyah ve beyazın uyumu geçmişten günümüze her alanda vazgeçilemeyen renklerdir. Dekorasyonda kullanıldığında ise ortama biraz klasik bir görüntü katar. Özellikle aksesuarlarda kullanabileceğiniz siyah renk, beyaz renk evlerde klasik görünümden hoşlananlar için iyi bir tercih olacaktır.

beyaz ve siyah dekorasyon Görüldüğü gibi beyaz rengi, ev dekorasyonunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Önemli olan beyazı diğer renklerle harmanlayabilmek. Eğer beyazın dışında renk kullanmak istemiyorum diyorsanız ev bitkilerine şans vermeyi unutmayın. Bitkilerin doğal yeşili bile beyaz renkli evinize canlılık katar.

Beyaz dekorasyon ile ilgili çok daha fazla görsel için yorum bırakabilirsiniz.

Beyaz ve Açık Girinin UyumuBeyaz ve Açık Girinin Uyumu Beyaz üzerine dekoratif kelebek baskısı Beyaz üzerine dekoratif kelebek baskısı Ceviz ve sütlü kahve tonları ortama katkı sağlamış Ceviz ve sütlü kahve tonları ortama katkı sağlamış

 

Şömineli evler için Şömineli evler için

 

Beyaz ve çerçeveler Beyaz ve çerçeveler Beyaz bir yemek masası. Renkli çiçekler çok hareketlendirmiş. Beyaz bir yemek masası. Renkli çiçekler çok hareketlendirmiş.

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..