Banyo Aydınlatma Modelleri

Dekor 75

Evin her bölümünde olduğu gibi banyo aydınlatması da çok önemlidir. Banyolar genelde aydınlık ortamlardır, ancak özellikle küvette banyo sonrası dinlenirken loş ışığa ihtiyaç duyulur. Bu nedenle banyo aydınlatmasında ayarlanabilir elektrik anahtarı kullanmak önemli bir detaydır. Banyo aydınlatma modelleri arasında gezindiğimizde klasik tavan aydınlatmalarının dışında apliklere de rastlamak mümkün. Genelde banyo dolabının yakınlarına konumlandırılan aplikler makyaj ve tıraş gibi fazla ışık gerektiren zamanlarda kullanılıyor.

Banyo dekorasyonu sırasında uygulanan önemli aydınlatma detayları arsında bulunan bu banyo aydınlatma modelleri piyasada dekorasyon mağazalarında kolaylıkla temin edilebilir. Bütün bunların dışında son zamanlarda banyo aydınlatmasında led aydınlatma ve tablolarda sıklıkla kullanılıyor.

Banyo dekorasyonu dahilinde banyo aydınlatmaları arasında özel tasarım olan konsept ürünlerde dikkat çekiyor. Banyo büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre, banyo duvarlarına monte edilen tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken dikey aydınlatmalar ortama şık ve lüks bir görünüm kazandırıyor.

Sizde banyonuzu daha aydınlık ve ferah bir ortama çevirmek istiyorsanız tavan aydınlatmalarının dışında banyo dolaplarında ve duvarda da aydınlatma tercih etmelisiniz. Ayrıca banyo aynası üzerine yerleştireceğiniz led aydınlatma fazla ışığa ihtiyacınız olduğu anlarda imdadınıza yetişecektir.

Aplikler, sarkıtlar, klasik banyo avizeleri ve yer lambaları en çok tercih edilen banyo aydınlatma modelleri arsında bulunuyor.

Gelin şimdi son trend banyo aydınlatma modelleri resim galerisini birlikte inceleyelim.

 

banyoda led ışıklar

 

Sıradışı banyo avize modeli

  

Lüks banyo avize modeli

Modern banyo aydınlatması

 

 

 

Bir önceki yazımız olan ANTRENİZİ DEKORE EDERKEN BU HATALARI YAPMAYIN. başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre dekorasyonunda yapılan hatalar ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..