30 Banyo Fayans Modelleri

Dekor 731

Bir banyo tasarımını ön plana çıkarmak, kolay şekilde tamamlamak ve istenilen etkiyi sağlamak için banyo fayans modelleri seçimi oldukça önemlidir. Bu konuda örneklerden ilham alarak farklı tarzlara ve kullanımlara hitap eden banyolar tasarlanabilir. Bu nedenle farklı banyo fayans modelleri seçilerek istenilen banyolar kısa sürede tamamlanabilecektir. Farklı banyolar için fayans seçimi ile büyük ölçüde tasarımı tamamlamak mümkün olacaktır. Fayans tasarımlarında hem klasik hem de modern modeller bir arada tercih edilebilir. Banyo fayans modelleri içerisinde renk, desen ve malzeme açısından da çok geniş seçeneklere ulaşmak mümkün olacaktır. Böylelikle en özgün ve modern banyoları tasarlamak için fayansların kullanımı yeterli gelecektir.

1. Uzun ve Dikdörtgen Model Fayansların Kullanımı

Banyo Fayans Modelleri

Banyoların daha yüksek yapıda görünmesini sağlayan bu modeldeki fayanslar, en klasik tasarımlar için dahi uygundur. Uzun fayanslar daha ekonomik şekilde bir kullanım sağlaması açısından da sıklıkla tercih edilir.

2. Desenli Fayanslarla Yapılan Dekorasyonlar

Banyo Fayans

Desenli fayanslar en sade banyo dekorasyonlarında bile oldukça etki yaratacaktır. Bu örnekte de desenler ile banyo dekorasyonu daha modern hale gelmiştir.

3. Farklı Desen 4. Klasik Mermer 5. Ritmik Desenler 6. Üç Boyutlu 7. Mermer 8. Altın 9. Koyu Renkli 10. Klasik 11. Dikkat Çekici 12. Koyu Renkli 13. Klasik Banyo 14. Desenli 15.Fayans Desenleri 16. Ahşap 17. Birbirini Tamamlayan 18. Modern ve Ferah 19. Hem Desenli Hem de 20. Aynı Renk 21. Zıt Renkli 22. Ahşap ve Desenli 23. Duvar Etkisi 24. Modern Banyolar 25. Tek Bir Desen 26. Klasik Fayanslar 27. Klasik Çiçek 28. Toprak Tonları 29. Sade 30. Klasik Tarzda

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..