2019 Yılının En Trend Çeyiz Sandığı Modelleri

Dekor 400

Evlenmeden önce mükemmeli arayan genç kızlar için olmazsa olmaz çeyiz eşyalarından biride çeyiz sandığıdır. Alınırken en az çeyizler kadar özenilen ve itina ile seçilen çeyiz sandıkları, günümüzde daha modern ve daha şık çizgilerde üretilmektedir. Bu bağlamda 2017 yılının en trend çeyiz sandığı modelleri göz kamaştırıcı koleksiyonlardan oluşmaktadır.

Günümüzde çeyiz sandığı dekorasyon amaçlı da kullanıldığı için başlı başına bir sanat haline gelmiştir. Öyle ki oymalı, işlemeli, altın varaklı deri kaplamalı ve daha birçok çeşidi olan lüks çeyiz sandığı modelleri genç kızların hayalini süslemektedir. Evlendikten sonra şıklığı, zarafeti ve şatafatı ile yatak odalarını süsleyen son moda çeyiz sandıkları yatak odası dekorasyonuna bambaşka bir hava katmaktadır.

Geçmişte sadece ahşaptan olan çeyiz sandıkları, günümüzde akıllara zarar koleksiyonlarla beğenileri toplamaktadır. Son moda ahşap çeyiz sandıkları ise gümüş ve altın rengindeki oymalarla zenginleştirilmiştir. Ayrıca puf görünümünde çeyiz sandıkları da en trendler arasındadır.

2017 çeyiz sandığı modelleri arasında yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen ve çokgen tasarımlar bulunmaktadır. Genelde krem, beyaz, pudra ve pembe tonlarda üretilen çeyiz sandıkları bu renkler dışında özel tasarım model ve renklerde de üretilmektedir.

Günümüzde çeyiz sandığı modelleri nişan, söz ve bohça sandığı olarak da üretilmektedir. Sizde çeyiz sandığı almayı düşünenlerdenseniz aşağıdaki resim galerimizi inceleyerek son trenler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2-6

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..