2019 Dikdörtgen Salon Dekorasyon Önerileri

Dekor 322

Zor bir dekorasyon olarak düşünülse de dikdörtgen salonlar uygun mobilya ve profesyonelce yapılan dizaynla kolay bir şekilde döşenebilir. 2017 Dikdörtgen Salon Dekorasyon Önerileri arasında modern, şık ve zarif tasarımları bir arada bulabilirsiniz. Dekorasyonda en önemli kriter, dar yaşam alanlarına küçük dokunuşlarla derinlik kazandırarak geniş görünen alanlara çevirmektir. Kullanışlı ve şık salon dekorasyonu için genelde L koltuklar veya ikili berjer, bir ikili ve bir üçlü koltuk önerilir. Koltuk sayısı ise salonun genişliğine göre eksiltilebilir veya artırılabilir.

Salon kapısı mutfağa yakın ise yemek odası takımını bu alana konumlandırabilirsiniz. Bu şekilde hem alan tasarrufu sağlanır hem de mutfaktan servis yapma kolaylaştırılmış olur. Dikdörtgen salonlar için en uygun konsol ise duvara dayalı modellerdir. Şık bir dresuar yerleşimi ile dikdörtgen salon dekorasyonu mükemmel bir görünüm yakalamış olur.

Dekore edilen yaşam alanının dar olması büyük bir dezavantajdır. Ancak bu darlığa dev bir ayna kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Bu yaşam alanlarının ferahlığı için halı, mobilya, duvar rengi ve perdeler mutlaka açık renklerden seçilmelidir. Sehpa ve masa seçimlerinde 2017 Dikdörtgen Salon Dekorasyon Modelleri arasından kenarları oval olan modeller seçmek sizin için her an pratik kullanım sunacaktır. Dar salonların iyi ışık alması için ışığın geldiği tarafı mobilyalarla kapatmamak ise en ince detaydır.

2016-ev-dekorasyonu-modelleri-10

Kaynak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved
Bu web sitesi çerez kullanır, detayları burada görebilirsiniz Gizlilik Politikası. Gezmeye devam ederseniz, kabul etmiş olursunuz..